You are currently viewing 5 powodów, dla których warto wybrać się na wakacje w kamperze

5 powodów, dla których warto wybrać się na wakacje w kamperze

Wakacje w kamperze!

W ciągu ostatniej dekady wakacje w kamperze stały się popularne w całej Europie i na świecie. I nie powinno to dziwić, bo podróż kamperem to najlepszy sposób na podróżowanie – być może jesteśmy trochę stronniczy… Podróżowanie kamperem otwiera nowy świat możliwości, łączy klasyczną podróż z obcowaniem z naturą i wynajem luksusowych samochodów kempingowych. Tak jak w dzisiejszych czasach, nie ma powodu, aby spać niewygodnie lub przegapić te cuda. Przeczytaj więc 5 powodów, aby wybrać się na wakacje w kamperze!

Komfort


Kemping jest świetny, wszyscy kochamy biwakowanie i to samo dotyczy wycieczek drogowych. Ale myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że jedynym minusem jest… wygoda. Nawet najdelikatniejszy śpiwór lub krzesło często powoduje pękanie szyi. Ale kampery rozwiązują to wszystko. Chociaż występują w wielu różnych rozmiarach i wzorach, ich wspólną cechą jest to, że dążą do wygody. Wiele kamperów jest nawet wyposażonych w różne nowoczesne udogodnienia, takie jak prysznic, kuchnia, lodówka i grzejnik (w przypadku podróży przez chłodniejsze obszary). Są małym domem na kółkach, dzięki czemu możesz odkrywać i podróżować, zachowując domową atmosferę. Dzięki Goboony możesz zdecydować się na wynajem luksusowego kampera, naprawdę traktując siebie i ciesząc się lepszymi rzeczami w życiu, lub zachować prostotę i przyziemność. Masz wszystkie te opcje i możesz wybrać tyle komfortu, ile chcesz.

wynajem kampera

Budżet


Bez względu na to, ile pieniędzy mamy w banku, jesteśmy tylko ludźmi, nie lubimy wydawać, chyba że musimy. A tani wynajem kampera zapewni, że Twoja budżetowa podróż rozpocznie się we właściwy sposób. Samochód kempingowy zaspokaja to pragnienie, pragnienie, aby wydać wystarczająco dużo, aby dobrze się bawić, ale nie zwariować. W przypadku kampera transport i zakwaterowanie są połączone. Z kamperem możesz wybrać się na dziki kemping, który jest darmowy, lub na kemping, który z pewnością będzie tańszy niż pokój w hotelu. Będziesz jeździć i płacić za benzynę podczas podróży. A wyposażenie kuchni daje znacznie więcej możliwości gotowania niż luźna kuchenka kempingowa i zmniejsza wydatki na kupowanie łatwego jedzenia na kempingu lub na wynos. Możliwość biwakowania z kamperem zmniejszy wydatki na wiele sposobów, a także zapewni rozrywkę każdego wieczoru.

Przestrzeń


Wyjeżdżając na wakacje samochodem lub samolotem często masz problem, że nie możesz zabrać ze sobą wszystkiego. Samochód kempingowy zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby zabrać ze sobą tyle przedmiotów, ile chcesz, takich jak stolik na zewnątrz, sprzęt kuchenny, a nawet rowery. Możesz zabrać ze sobą przyprawy do gotowania, dodatkowe koce na wieczory i nie tylko! Ponadto Twoje rzeczy są z Tobą w jednym miejscu przez całą podróż, więc nie musisz się pakować i rozpakowywać w każdym nowym miejscu, do którego się udajesz. Masz wszystko pod ręką i nie ryzykuj zapomnienia rzeczy lub ich utraty. Nie nosisz wszystkiego na plecach lub w małej walizce, więc możesz zabrać ze sobą drobiazgi, aby poprawić swoją podróż.

Natura, natura i jeszcze więcej natury


Podróżowanie kamperem pozwala naprawdę doświadczyć świata i wszystkiego, co ma do zaoferowania. Możesz jeździć gdziekolwiek chcesz, po stromych klifach, pagórkach lub prostej otwartej drodze. Możesz zatrzymać się w dowolnym miejscu, usiąść i cieszyć się lub rozbić obóz. Możesz spać z nocnym niebem tak blisko i odgłosem świerszczy w oddali. Możesz cieszyć się pięknem burzy pod markizą i słuchać deszczu na dachu. Możesz zrobić dzbanek świeżej kawy, a potem usiąść i rozejrzeć się. Możesz spędzać dni na zwiedzaniu ścieżek przyrodniczych, a potem wrócić do domu do wygodnego łóżka. Fan rowerowy? Jedź najpiękniejszymi ścieżkami, jakie ma do zaoferowania Europa, i trzymaj rowery z tyłu kampera. Możliwości są nieograniczone.

wakacje w kamperze

Wolność


Nie bez powodu naszą dewizą jest dzielenie się wolnością, bo właśnie to zapewniają nam kampery. Pozwalają uniknąć pośpiechu na lotnisko, długich lotów, kolejek w ochronie, kłopotów z bagażami i walizkami. Brak rozkładów lotów, rozkładów jazdy autobusów i godzin przyjazdu do hotelu. Z kamperem wszystko robisz we własnym tempie. Czas jest w Twoich rękach i nikogo innego. Możesz znaleźć piękne miejsce, którego się nie spodziewałeś, i zatrzymać się tam na noc. Możesz polubić miejsce docelowe tak bardzo, że zostaniesz tam dodatkowy dzień wakacji. Wakacje w kamperze wzmacniają więź z innymi podróżnikami, ponieważ jesteście razem przez całą podróż. Pracujecie razem, znajdując miejsca i miejsca, przygody i historie do opowiedzenia.

Lista kempingów w polsce!

Lista:

Lista kempingów

więcej informacji : Wynajmij kampera!
Dowiedz się więcej : Więcej info

Dodaj komentarz